Datum Vecka Veckodag Aktivitet Arbetslag
2019-01-01 1 tisdag
2019-01-02 1 onsdag
2019-01-03 1 torsdag
2019-01-04 1 fredag
2019-01-05 1 lördag
2019-01-06 1 söndag
2019-01-07 1 måndag
2019-01-08 2 tisdag LP Junior Lag 1
2019-01-09 2 onsdag
2019-01-10 2 torsdag LP Senior Lag 1
2019-01-11 2 fredag
2019-01-12 2 lördag
2019-01-13 2 söndag
2019-01-14 2 måndag
2019-01-15 3 tisdag LP Junior Lag 2
2019-01-16 3 onsdag
2019-01-17 3 torsdag LP Senior Lag 2
2019-01-18 3 fredag
2019-01-19 3 lördag Träningstävling fält
2019-01-20 3 söndag
2019-01-21 3 måndag
2019-01-22 4 tisdag LP Junior Lag 3
2019-01-23 4 onsdag
2019-01-24 4 torsdag LP Senior Lag 3
2019-01-25 4 fredag
2019-01-26 4 lördag
2019-01-27 4 söndag
2019-01-28 4 måndag
2019-01-29 5 tisdag LP Junior Lag 1
2019-01-30 5 onsdag
2019-01-31 5 torsdag LP Senior Lag 1
2019-02-01 5 fredag
2019-02-02 5 lördag
2019-02-03 5 söndag
2019-02-04 5 måndag
2019-02-05 6 tisdag LP Junior Lag 2
2019-02-06 6 onsdag
2019-02-07 6 torsdag LP Senior Lag 2
2019-02-08 6 fredag
2019-02-09 6 lördag
2019-02-10 6 söndag
2019-02-11 6 måndag
2019-02-12 7 tisdag LP Junior Lag 3
2019-02-13 7 onsdag
2019-02-14 7 torsdag LP Senior Lag 3
2019-02-15 7 fredag
2019-02-16 7 lördag
2019-02-17 7 söndag Träningstävling fält
2019-02-18 7 måndag
2019-02-19 8 tisdag LP Junior Lag 1
2019-02-20 8 onsdag
2019-02-21 8 torsdag LP Senior Lag 1
2019-02-22 8 fredag
2019-02-23 8 lördag
2019-02-24 8 söndag
2019-02-25 8 måndag
2019-02-26 9 tisdag Sportlovsskytte?
2019-02-27 9 onsdag
2019-02-28 9 torsdag Sportlovsskytte?
2019-03-01 9 fredag Sportlovsskytte?
2019-03-02 9 lördag
2019-03-03 9 söndag
2019-03-04 9 måndag
2019-03-05 10 tisdag LP Junior Lag 2
2019-03-06 10 onsdag
2019-03-07 10 torsdag LP Senior Lag 2
2019-03-08 10 fredag
2019-03-09 10 lördag Fältcupen 1 Kristinehamn
2019-03-10 10 söndag
2019-03-11 10 måndag
2019-03-12 11 tisdag LP Junior Lag 3
2019-03-13 11 onsdag
2019-03-14 11 torsdag LP Senior Lag 3
2019-03-15 11 fredag
2019-03-16 11 lördag Träningstävling fält
2019-03-17 11 söndag
2019-03-18 11 måndag
2019-03-19 12 tisdag LP Junior Lag 1
2019-03-20 12 onsdag
2019-03-21 12 torsdag Årsmöte
2019-03-22 12 fredag Polisen 08-16
2019-03-23 12 lördag Fältcupen 2 Kristinehamn
2019-03-24 12 söndag
2019-03-25 12 måndag
2019-03-26 13 tisdag Polisen 08-16 / Valfri träning Lag 2
2019-03-27 13 onsdag Polisen 08-16
2019-03-28 13 torsdag Polisen 08-16 / Valfri träning Lag 2
2019-03-29 13 fredag Polisen 08-16
2019-03-30 13 lördag Startskottet Karlstad
2019-03-31 13 söndag
2019-04-01 13 måndag
2019-04-02 14 tisdag Polisen 08-16 / Seriefält 1 Lag 3
2019-04-03 14 onsdag
2019-04-04 14 torsdag Seriefält 2 Lag 3
2019-04-05 14 fredag
2019-04-06 14 lördag
2019-04-07 14 söndag
2019-04-08 14 måndag
2019-04-09 15 tisdag Valfri träning Lag 1
2019-04-10 15 onsdag
2019-04-11 15 torsdag Seriefält 3 Lag 1
2019-04-12 15 fredag
2019-04-13 15 lördag Älvenäs fält Älvenäs 
2019-04-14 15 söndag
2019-04-15 15 måndag
2019-04-16 16 tisdag Seriefält 4 Lag 2
2019-04-17 16 onsdag
2019-04-18 16 torsdag Valfri träning Lag 2
2019-04-19 16 fredag
2019-04-20 16 lördag Påskskjutning
2019-04-21 16 söndag
2019-04-22 16 måndag
2019-04-23 17 tisdag Seriefält 5 Lag 3
2019-04-24 17 onsdag
2019-04-25 17 torsdag Seriefält 6 Lag 3
2019-04-26 17 fredag
2019-04-27 17 lördag PPC / Magnumfält Hagfors / Kristinehamn
2019-04-28 17 söndag PPC / Magnumfält Hagfors / Kristinehamn
2019-04-29 17 måndag
2019-04-30 18 tisdag Valfri träning Lag 1
2019-05-01 18 onsdag Vårsaluten Sunne
2019-05-02 18 torsdag Valfri träning Lag 1
2019-05-03 18 fredag
2019-05-04 18 lördag
2019-05-05 18 söndag Arbetsdag JT Alla
2019-05-06 18 måndag
2019-05-07 19 tisdag Arbetsdag JT Alla
2019-05-08 19 onsdag
2019-05-09 19 torsdag Arbetsdag JT Alla
2019-05-10 19 fredag Arbetsdag JT Alla
2019-05-11 19 lördag Jösseträffen Alla
2019-05-12 19 söndag
2019-05-13 19 måndag
2019-05-14 20 tisdag Serieprecision 1 Lag 2
2019-05-15 20 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2019-05-16 20 torsdag Serieprecision 2 Lag 2
2019-05-17 20 fredag
2019-05-18 20 lördag Hagforsfält Hagfors
2019-05-19 20 söndag
2019-05-20 20 måndag
2019-05-21 21 tisdag Serieprecision 3 Lag 3
2019-05-22 21 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2019-05-23 21 torsdag Valfri träning Lag 3
2019-05-24 21 fredag
2019-05-25 21 lördag Klubbfajten prec Årjäng
2019-05-26 21 söndag Klubbfajten fält Årjäng
2019-05-27 21 måndag
2019-05-28 22 tisdag Serieprecision 4 Lag 1
2019-05-29 22 onsdag Arbetsdag JK
2019-05-30 22 torsdag Arbetsdag JK
2019-05-31 22 fredag Arbetsdag JK
2019-06-01 22 lördag Jössekedjan - Prec Arvika
2019-06-02 22 söndag Milsnabb Hagfors
2019-06-03 22 måndag
2019-06-04 23 tisdag Valfri träning Lag 2
2019-06-05 23 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2019-06-06 23 torsdag Serieprecision 5 Lag 2
2019-06-07 23 fredag
2019-06-08 23 lördag
2019-06-09 23 söndag Jubileumstävling  I2 Karlstad
2019-06-10 23 måndag
2019-06-11 24 tisdag KM Precision C Lag 3
2019-06-12 24 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2019-06-13 24 torsdag Serieprecision 6 Lag 3
2019-06-14 24 fredag
2019-06-15 24 lördag KM Fält C+B
2019-06-16 24 söndag Storforsträffem - Prec Storfors
2019-06-17 24 måndag
2019-06-18 25 tisdag KM Precision B Lag 1
2019-06-19 25 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2019-06-20 25 torsdag Valfri träning Lag 1
2019-06-21 25 fredag
2019-06-22 25 lördag
2019-06-23 25 söndag
2019-06-24 25 måndag
2019-06-25 26 tisdag KM Precision A Lag 2
2019-06-26 26 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2019-06-27 26 torsdag Valfri träning Lag 2
2019-06-28 26 fredag
2019-06-29 26 lördag Karstadskomben Karlstad
2019-06-30 26 söndag
2019-07-01 26 måndag
2019-07-02 27 tisdag SM Eskilstuna
2019-07-03 27 onsdag SM Eskilstuna
2019-07-04 27 torsdag SM Gävle
2019-07-05 27 fredag SM Gävle
2019-07-06 27 lördag SM Gävle
2019-07-07 27 söndag SM Gävle
2019-07-08 27 måndag
2019-07-09 28 tisdag
2019-07-10 28 onsdag
2019-07-11 28 torsdag
2019-07-12 28 fredag
2019-07-13 28 lördag
2019-07-14 28 söndag
2019-07-15 28 måndag
2019-07-16 29 tisdag
2019-07-17 29 onsdag
2019-07-18 29 torsdag
2019-07-19 29 fredag
2019-07-20 29 lördag
2019-07-21 29 söndag
2019-07-22 29 måndag
2019-07-23 30 tisdag
2019-07-24 30 onsdag
2019-07-25 30 torsdag
2019-07-26 30 fredag
2019-07-27 30 lördag Guldcupen / SM Magnumfält Sunne / Kalix
2019-07-28 30 söndag SM Magnumfält Kalix
2019-07-29 30 måndag
2019-07-30 31 tisdag
2019-07-31 31 onsdag
2019-08-01 31 torsdag
2019-08-02 31 fredag
2019-08-03 31 lördag
2019-08-04 31 söndag Trätäljaträffen Säffle
2019-08-05 31 måndag
2019-08-06 32 tisdag Valfri träning Lag 3
2019-08-07 32 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2019-08-08 32 torsdag Valfri träning Lag 3
2019-08-09 32 fredag
2019-08-10 32 lördag
2019-08-11 32 söndag KretsM Precision Säffle
2019-08-12 32 måndag
2019-08-13 33 tisdag APK cup 1 Lag 1
2019-08-14 33 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2019-08-15 33 torsdag KM Svartkrut Lag 1
2019-08-16 33 fredag
2019-08-17 33 lördag
2019-08-18 33 söndag
2019-08-19 33 måndag
2019-08-20 34 tisdag Valfri träning Lag 2
2019-08-21 34 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2019-08-22 34 torsdag APK cup 2 Lag 2
2019-08-23 34 fredag
2019-08-24 34 lördag KM  Fält A+R
2019-08-25 34 söndag
2019-08-26 34 måndag
2019-08-27 35 tisdag KM Standardpistol Lag 3
2019-08-28 35 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2019-08-29 35 torsdag APK cup 3 Lag 3
2019-08-30 35 fredag
2019-08-31 35 lördag
2019-09-01 35 söndag Örebroträffen - fält
2019-09-02 35 måndag
2019-09-03 36 tisdag KM Milsnabb Lag 1
2019-09-04 36 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2019-09-05 36 torsdag Valfri träning Lag 1
2019-09-06 36 fredag
2019-09-07 36 lördag Höstsmällen Kristinehamn
2019-09-08 36 söndag Storforssmällen Kristinehamn
2019-09-09 36 måndag
2019-09-10 37 tisdag KM Sportpistol Lag 2
2019-09-11 37 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2019-09-12 37 torsdag Valfri träning Lag 2
2019-09-13 37 fredag
2019-09-14 37 lördag
2019-09-15 37 söndag
2019-09-16 37 måndag
2019-09-17 38 tisdag Valfri träning Lag 3
2019-09-18 38 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2019-09-19 38 torsdag Valfri träning Lag 3
2019-09-20 38 fredag
2019-09-21 38 lördag
2019-09-22 38 söndag Storforsträffen - Fält Storfors
2019-09-23 38 måndag
2019-09-24 39 tisdag Valfri träning Lag 1
2019-09-25 39 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2019-09-26 39 torsdag Valfri träning Lag 1
2019-09-27 39 fredag
2019-09-28 39 lördag KM Magnunfält
2019-09-29 39 söndag Storforsträffen - Fält Storfors
2019-09-30 39 måndag
2019-10-01 40 tisdag Valfri träning Lag 2
2019-10-02 40 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2019-10-03 40 torsdag Valfri träning Lag 2
2019-10-04 40 fredag
2019-10-05 40 lördag
2019-10-06 40 söndag
2019-10-07 40 måndag
2019-10-08 41 tisdag
2019-10-09 41 onsdag
2019-10-10 41 torsdag
2019-10-11 41 fredag
2019-10-12 41 lördag
2019-10-13 41 söndag
2019-10-14 41 måndag
2019-10-15 42 tisdag LP Junior Lag 3
2019-10-16 42 onsdag
2019-10-17 42 torsdag LP Senior Lag 3
2019-10-18 42 fredag
2019-10-19 42 lördag
2019-10-20 42 söndag
2019-10-21 42 måndag
2019-10-22 43 tisdag LP Junior Lag 1
2019-10-23 43 onsdag
2019-10-24 43 torsdag LP Senior Lag 1
2019-10-25 43 fredag
2019-10-26 43 lördag
2019-10-27 43 söndag
2019-10-28 43 måndag
2019-10-29 44 tisdag LP Junior Lag 2
2019-10-30 44 onsdag
2019-10-31 44 torsdag LP Senior Lag 2
2019-11-01 44 fredag
2019-11-02 44 lördag Mörkerfält Örebro
2019-11-03 44 söndag Arbetsdag JD Alla
2019-11-04 44 måndag
2019-11-05 45 tisdag Arbetsdag JD Alla
2019-11-06 45 onsdag
2019-11-07 45 torsdag Arbetskväll JD Alla
2019-11-08 45 fredag Arbetskväll JD Alla
2019-11-09 45 lördag Jössedubbeln Arvika
2019-11-10 45 söndag
2019-11-11 45 måndag
2019-11-12 46 tisdag LP Junior Lag 1
2019-11-13 46 onsdag
2019-11-14 46 torsdag LP Senior Lag 1
2019-11-15 46 fredag
2019-11-16 46 lördag
2019-11-17 46 söndag
2019-11-18 46 måndag
2019-11-19 47 tisdag LP Junior Lag 2
2019-11-20 47 onsdag
2019-11-21 47 torsdag LP Senior Lag 2
2019-11-22 47 fredag
2019-11-23 47 lördag
2019-11-24 47 söndag Sannaosta Karlstad
2019-11-25 47 måndag
2019-11-26 48 tisdag LP Junior Lag 3
2019-11-27 48 onsdag
2019-11-28 48 torsdag LP Senior Lag 3
2019-11-29 48 fredag  
2019-11-30 48 lördag
2019-12-01 48 söndag
2019-12-02 48 måndag
2019-12-03 49 tisdag LP Junior Lag 1
2019-12-04 49 onsdag
2019-12-05 49 torsdag LP Senior Lag 1
2019-12-06 49 fredag
2019-12-07 49 lördag
2019-12-08 49 söndag
2019-12-09 49 måndag
2019-12-10 50 tisdag LP Junior Lag 2
2019-12-11 50 onsdag
2019-12-12 50 torsdag LP Senior Lag 2
2019-12-13 50 fredag
2019-12-14 50 lördag
2019-12-15 50 söndag
2019-12-16 50 måndag
2019-12-17 51 tisdag LP Junior Lag 3
2019-12-18 51 onsdag
2019-12-19 51 torsdag
2019-12-20 51 fredag
2019-12-21 51 lördag
2019-12-22 51 söndag
2019-12-23 51 måndag
2019-12-24 52 tisdag
2019-12-25 52 onsdag
2019-12-26 52 torsdag
2019-12-27 52 fredag
2019-12-28 52 lördag
2019-12-29 52 söndag
2019-12-30 52 måndag
2019-12-31 53 tisdag