Datum Vecka Veckodag Aktivitet Arbetslag
2020-01-01 1 onsdag
2020-01-02 1 torsdag
2020-01-03 1 fredag
2020-01-04 1 lördag
2020-01-05 1 söndag
2020-01-06 1 måndag
2020-01-07 2 tisdag LP Junior Lag 1
2020-01-08 2 onsdag
2020-01-09 2 torsdag LP Senior Lag 1
2020-01-10 2 fredag
2020-01-11 2 lördag
2020-01-12 2 söndag
2020-01-13 2 måndag
2020-01-14 3 tisdag LP Junior Lag 2
2020-01-15 3 onsdag
2020-01-16 3 torsdag LP Senior Lag 2
2020-01-17 3 fredag
2020-01-18 3 lördag Träningstävling fält
2020-01-19 3 söndag Luftpistolhallen utlånad 
2020-01-20 3 måndag
2020-01-21 4 tisdag LP Junior Lag 3
2020-01-22 4 onsdag
2020-01-23 4 torsdag LP Senior Lag 3
2020-01-24 4 fredag
2020-01-25 4 lördag Skidskytte KrM /Milsnabb Kstd /Chberg
2020-01-26 4 söndag
2020-01-27 4 måndag
2020-01-28 5 tisdag LP Junior Lag 1
2020-01-29 5 onsdag
2020-01-30 5 torsdag LP Senior Lag 1
2020-01-31 5 fredag
2020-02-01 5 lördag
2020-02-02 5 söndag
2020-02-03 5 måndag
2020-02-04 6 tisdag LP Junior Lag 2
2020-02-05 6 onsdag
2020-02-06 6 torsdag LP Senior Lag 2
2020-02-07 6 fredag
2020-02-08 6 lördag
2020-02-09 6 söndag
2020-02-10 6 måndag
2020-02-11 7 tisdag LP Junior Lag 3
2020-02-12 7 onsdag
2020-02-13 7 torsdag LP Senior Lag 3
2020-02-14 7 fredag
2020-02-15 7 lördag Träningstävling fält
2020-02-16 7 söndag Skidskytte I2-loppet Karlstad
2020-02-17 7 måndag
2020-02-18 8 tisdag LP Junior Lag 1
2020-02-19 8 onsdag
2020-02-20 8 torsdag LP Senior Lag 1
2020-02-21 8 fredag
2020-02-22 8 lördag
2020-02-23 8 söndag
2020-02-24 8 måndag
2020-02-25 9 tisdag Sportlovsskytte?
2020-02-26 9 onsdag
2020-02-27 9 torsdag Sportlovsskytte?
2020-02-28 9 fredag Sportlovsskytte?
2020-02-29 9 lördag Milsnabb Chberg
2020-03-01 9 söndag
2020-03-02 9 måndag
2020-03-03 10 tisdag LP Junior Lag 2
2020-03-04 10 onsdag
2020-03-05 10 torsdag LP Senior Lag 2
2020-03-06 10 fredag
2020-03-07 10 lördag
2020-03-08 10 söndag
2020-03-09 10 måndag
2020-03-10 11 tisdag LP Junior Lag 3
2020-03-11 11 onsdag
2020-03-12 11 torsdag LP Senior Lag 3
2020-03-13 11 fredag
2020-03-14 11 lördag Träningstävling fält
2020-03-15 11 söndag
2020-03-16 11 måndag
2020-03-17 12 tisdag LP Junior Lag 1
2020-03-18 12 onsdag
2020-03-19 12 torsdag Årsmöte
2020-03-20 12 fredag
2020-03-21 12 lördag
2020-03-22 12 söndag
2020-03-23 12 måndag
2020-03-24 13 tisdag Valfri träning Lag 2
2020-03-25 13 onsdag
2020-03-26 13 torsdag Valfri träning Lag 2
2020-03-27 13 fredag
2020-03-28 13 lördag Startskottet /Milsnabb Kstd /Chberg
2020-03-29 13 söndag Arbetsdag Alla
2020-03-30 13 måndag
2020-03-31 14 tisdag Seriefält 1 Lag 3
2020-04-01 14 onsdag
2020-04-02 14 torsdag Seriefält 2 Lag 3
2020-04-03 14 fredag
2020-04-04 14 lördag
2020-04-05 14 söndag
2020-04-06 14 måndag
2020-04-07 15 tisdag Seriefält 2 Lag 1
2020-04-08 15 onsdag
2020-04-09 15 torsdag Valfri träning Lag 1
2020-04-10 15 fredag
2020-04-11 15 lördag Påskskjutning
2020-04-12 15 söndag
2020-04-13 15 måndag
2020-04-14 16 tisdag Seriefält 3 Lag 2
2020-04-15 16 onsdag
2020-04-16 16 torsdag Seriefält 4 Lag 2
2020-04-17 16 fredag
2020-04-18 16 lördag    
2020-04-19 16 söndag
2020-04-20 16 måndag
2020-04-21 17 tisdag Seriefält 5 Lag 3
2020-04-22 17 onsdag
2020-04-23 17 torsdag Seriefält 6 Lag 3
2020-04-24 17 fredag
2020-04-25 17 lördag
2020-04-26 17 söndag
2020-04-27 17 måndag
2020-04-28 18 tisdag Valfri träning Lag 1
2020-04-29 18 onsdag
2020-04-30 18 torsdag Valfri träning Lag 1
2020-05-01 18 fredag Vårsaluten Sunne
2020-05-02 18 lördag    
2020-05-03 18 söndag    
2020-05-04 18 måndag
2020-05-05 19 tisdag Polisen 08:30-16:00 /Valfri träning Lag 1
2020-05-06 19 onsdag Polisen 08:30-16:00
2020-05-07 19 torsdag Polisen 08:30-16:00/Valfri träning Lag 1
2020-05-08 19 fredag    
2020-05-09 19 lördag KM Fält C+B Alla
2020-05-10 19 söndag
2020-05-11 19 måndag
2020-05-12 20 tisdag Serieprecision 1 Lag 2
2020-05-13 20 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2020-05-14 20 torsdag Serieprecision 2 Lag 2
2020-05-15 20 fredag
2020-05-16 20 lördag Klubbfajten fält Årjäng
2020-05-17 20 söndag Klubbfajten prec Årjäng
2020-05-18 20 måndag
2020-05-19 21 tisdag Serieprecision 3 Lag 3
2020-05-20 21 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2020-05-21 21 torsdag Valfri träning Lag 3
2020-05-22 21 fredag
2020-05-23 21 lördag VSM Fält Hagfors
2020-05-24 21 söndag VSM Fält Hagfors
2020-05-25 21 måndag
2020-05-26 22 tisdag Valfri träning Lag 1
2020-05-27 22 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2020-05-28 22 torsdag Serieprecision 4 Lag 2
2020-05-29 22 fredag
2020-05-30 22 lördag KM Fält A+R 
2020-05-31 22 söndag
2020-06-01 22 måndag
2020-06-02 23 tisdag Serieprecision 5 Lag 2
2020-06-03 23 onsdag Arbetsdag JK
2020-06-04 23 torsdag Arbetsdag JK
2020-06-05 23 fredag Arbetsdag JK
2020-06-06 23 lördag Jössekedjan - Prec Arvika
2020-06-07 23 söndag
2020-06-08 23 måndag
2020-06-09 24 tisdag KM Precision C Lag 3
2020-06-10 24 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2020-06-11 24 torsdag Serieprecision 6 Lag 3
2020-06-12 24 fredag
2020-06-13 24 lördag Normadag / Milsnabb Hagfors
2020-06-14 24 söndag Storforsträffem - Prec Storfors
2020-06-15 24 måndag
2020-06-16 25 tisdag KM Precision B Lag 1
2020-06-17 25 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2020-06-18 25 torsdag Valfri träning Lag 1
2020-06-19 25 fredag
2020-06-20 25 lördag
2020-06-21 25 söndag
2020-06-22 25 måndag
2020-06-23 26 tisdag KM Precision A Lag 2
2020-06-24 26 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2020-06-25 26 torsdag Valfri träning Lag 2
2020-06-26 26 fredag
2020-06-27 26 lördag Karstadskomben Karlstad
2020-06-28 26 söndag
2020-06-29 26 måndag
2020-06-30 27 tisdag SM Småland
2020-07-01 27 onsdag SM Småland
2020-07-02 27 torsdag SM Småland
2020-07-03 27 fredag SM Småland
2020-07-04 27 lördag SM Småland
2020-07-05 27 söndag SM Småland
2020-07-06 27 måndag
2020-07-07 28 tisdag
2020-07-08 28 onsdag
2020-07-09 28 torsdag
2020-07-10 28 fredag
2020-07-11 28 lördag
2020-07-12 28 söndag
2020-07-13 28 måndag
2020-07-14 29 tisdag
2020-07-15 29 onsdag
2020-07-16 29 torsdag
2020-07-17 29 fredag
2020-07-18 29 lördag
2020-07-19 29 söndag
2020-07-20 29 måndag
2020-07-21 30 tisdag
2020-07-22 30 onsdag
2020-07-23 30 torsdag
2020-07-24 30 fredag
2020-07-25 30 lördag Guldcupen / SM Magnumfält Sunne / Eskilstuna
2020-07-26 30 söndag SM Magnumfält Eskilstuna
2020-07-27 30 måndag
2020-07-28 31 tisdag
2020-07-29 31 onsdag
2020-07-30 31 torsdag
2020-07-31 31 fredag
2020-08-01 31 lördag Trätäljasnabben Säffle
2020-08-02 31 söndag Trätäljaträffen Säffle
2020-08-03 31 måndag
2020-08-04 32 tisdag Valfri träning Lag 3
2020-08-05 32 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2020-08-06 32 torsdag Valfri träning Lag 3
2020-08-07 32 fredag
2020-08-08 32 lördag
2020-08-09 32 söndag KretsM Precision Säffle
2020-08-10 32 måndag
2020-08-11 33 tisdag APK cup 1 Lag 1
2020-08-12 33 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2020-08-13 33 torsdag KM Svartkrut Lag 1
2020-08-14 33 fredag
2020-08-15 33 lördag
2020-08-16 33 söndag
2020-08-17 33 måndag
2020-08-18 34 tisdag Träning milsnabb Lag 2
2020-08-19 34 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2020-08-20 34 torsdag APK cup 2 Lag 2
2020-08-21 34 fredag
2020-08-22 34 lördag  
2020-08-23 34 söndag
2020-08-24 34 måndag
2020-08-25 35 tisdag KM Standardpistol Lag 3
2020-08-26 35 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2020-08-27 35 torsdag APK cup 3 Lag 3
2020-08-28 35 fredag
2020-08-29 35 lördag
2020-08-30 35 söndag Örebroträffen - fält
2020-08-31 35 måndag
2020-09-01 36 tisdag KM Milsnabb Lag 1
2020-09-02 36 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2020-09-03 36 torsdag Valfri träning Lag 1
2020-09-04 36 fredag
2020-09-05 36 lördag Höstsmällen Kristinehamn
2020-09-06 36 söndag Storforssmällen Kristinehamn
2020-09-07 36 måndag
2020-09-08 37 tisdag KM Sportpistol Lag 2
2020-09-09 37 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2020-09-10 37 torsdag Valfri träning Lag 2
2020-09-11 37 fredag
2020-09-12 37 lördag
2020-09-13 37 söndag
2020-09-14 37 måndag
2020-09-15 38 tisdag Valfri träning Lag 3
2020-09-16 38 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2020-09-17 38 torsdag Valfri träning Lag 3
2020-09-18 38 fredag
2020-09-19 38 lördag Milsnabb Hagfors
2020-09-20 38 söndag
2020-09-21 38 måndag
2020-09-22 39 tisdag Valfri träning Lag 1
2020-09-23 39 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2020-09-24 39 torsdag Valfri träning Lag 1
2020-09-25 39 fredag
2020-09-26 39 lördag KM Magnunfält
2020-09-27 39 söndag Storforsträffen - Fält Storfors
2020-09-28 39 måndag
2020-09-29 40 tisdag Valfri träning Lag 2
2020-09-30 40 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2020-10-01 40 torsdag Valfri träning Lag 2
2020-10-02 40 fredag
2020-10-03 40 lördag
2020-10-04 40 söndag
2020-10-05 40 måndag
2020-10-06 41 tisdag
2020-10-07 41 onsdag
2020-10-08 41 torsdag
2020-10-09 41 fredag
2020-10-10 41 lördag
2020-10-11 41 söndag
2020-10-12 41 måndag
2020-10-13 42 tisdag LP Junior Lag 3
2020-10-14 42 onsdag
2020-10-15 42 torsdag LP Senior Lag 3
2020-10-16 42 fredag
2020-10-17 42 lördag
2020-10-18 42 söndag
2020-10-19 42 måndag
2020-10-20 43 tisdag LP Junior Lag 1
2020-10-21 43 onsdag
2020-10-22 43 torsdag LP Senior Lag 1
2020-10-23 43 fredag
2020-10-24 43 lördag
2020-10-25 43 söndag
2020-10-26 43 måndag
2020-10-27 44 tisdag LP Junior Lag 2
2020-10-28 44 onsdag
2020-10-29 44 torsdag LP Senior Lag 2
2020-10-30 44 fredag
2020-10-31 44 lördag Mörkerfält Örebro
2020-11-01 44 söndag
2020-11-02 44 måndag
2020-11-03 45 tisdag LP Junior Lag 3
2020-11-04 45 onsdag
2020-11-05 45 torsdag LP Senior Lag 3
2020-11-06 45 fredag
2020-11-07 45 lördag
2020-11-08 45 söndag Arbetsdag JD Alla
2020-11-09 45 måndag
2020-11-10 46 tisdag Arbetsdag JD Alla
2020-11-11 46 onsdag
2020-11-12 46 torsdag Arbetskväll JD Alla
2020-11-13 46 fredag Arbetskväll JD Alla
2020-11-14 46 lördag Jössedubbeln Arvika
2020-11-15 46 söndag
2020-11-16 46 måndag
2020-11-17 47 tisdag LP Junior Lag 2
2020-11-18 47 onsdag
2020-11-19 47 torsdag LP Senior Lag 2
2020-11-20 47 fredag
2020-11-21 47 lördag Sannaosta Karlstad
2020-11-22 47 söndag
2020-11-23 47 måndag
2020-11-24 48 tisdag LP Junior Lag 3
2020-11-25 48 onsdag
2020-11-26 48 torsdag LP Senior Lag 3
2020-11-27 48 fredag  
2020-11-28 48 lördag
2020-11-29 48 söndag
2020-11-30 48 måndag
2020-12-01 49 tisdag LP Junior Lag 1
2020-12-02 49 onsdag
2020-12-03 49 torsdag LP Senior Lag 1
2020-12-04 49 fredag
2020-12-05 49 lördag
2020-12-06 49 söndag
2020-12-07 49 måndag
2020-12-08 50 tisdag LP Junior Lag 2
2020-12-09 50 onsdag
2020-12-10 50 torsdag LP Senior Lag 2
2020-12-11 50 fredag
2020-12-12 50 lördag
2020-12-13 50 söndag
2020-12-14 50 måndag
2020-12-15 51 tisdag LP Junior Lag 3
2020-12-16 51 onsdag
2020-12-17 51 torsdag
2020-12-18 51 fredag
2020-12-19 51 lördag
2020-12-20 51 söndag
2020-12-21 51 måndag
2020-12-22 52 tisdag
2020-12-23 52 onsdag
2020-12-24 52 torsdag
2020-12-25 52 fredag
2020-12-26 52 lördag
2020-12-27 52 söndag
2020-12-28 52 måndag
2020-12-29 53 tisdag