Datum Vecka Veckodag Aktivitet Arbetslag
2022-01-01 1 lördag
2022-01-02 1 söndag
2022-01-03 1 måndag
2022-01-04 1 tisdag
2022-01-05 1 onsdag
2022-01-06 1 torsdag
2022-01-07 1 fredag
2022-01-08 1 lördag
2022-01-09 1 söndag
2022-01-10 2 måndag
2022-01-11 2 tisdag
2022-01-12 2 onsdag
2022-01-13 2 torsdag
2022-01-14 2 fredag
2022-01-15 2 lördag
2022-01-16 2 söndag
2022-01-17 3 måndag
2022-01-18 3 tisdag
2022-01-19 3 onsdag
2022-01-20 3 torsdag
2022-01-21 3 fredag
2022-01-22 3 lördag
2022-01-23 3 söndag
2022-01-24 4 måndag
2022-01-25 4 tisdag
2022-01-26 4 onsdag
2022-01-27 4 torsdag
2022-01-28 4 fredag
2022-01-29 4 lördag
2022-01-30 4 söndag
2022-01-31 5 måndag
2022-02-01 5 tisdag
2022-02-02 5 onsdag
2022-02-03 5 torsdag
2022-02-04 5 fredag
2022-02-05 5 lördag
2022-02-06 5 söndag
2022-02-07 6 måndag
2022-02-08 6 tisdag
2022-02-09 6 onsdag
2022-02-10 6 torsdag
2022-02-11 6 fredag
2022-02-12 6 lördag
2022-02-13 6 söndag
2022-02-14 7 måndag
2022-02-15 7 tisdag LP Junior Lag 3
2022-02-16 7 onsdag
2022-02-17 7 torsdag LP Senior Lag 3
2022-02-18 7 fredag
2022-02-19 7 lördag Träningstävling fält
2022-02-20 7 söndag
2022-02-21 8 måndag
2022-02-22 8 tisdag LP Junior Lag 1
2022-02-23 8 onsdag
2022-02-24 8 torsdag LP Senior Lag 1
2022-02-25 8 fredag
2022-02-26 8 lördag
2022-02-27 8 söndag
2022-02-28 9 måndag
2022-03-01 9 tisdag
2022-03-02 9 onsdag
2022-03-03 9 torsdag
2022-03-04 9 fredag
2022-03-05 9 lördag
2022-03-06 9 söndag
2022-03-07 10 måndag
2022-03-08 10 tisdag LP Junior Lag 2
2022-03-09 10 onsdag
2022-03-10 10 torsdag LP Senior Lag 2
2022-03-11 10 fredag
2022-03-12 10 lördag
2022-03-13 10 söndag
2022-03-14 11 måndag
2022-03-15 11 tisdag LP Junior Lag 3
2022-03-16 11 onsdag
2022-03-17 11 torsdag Årsmöte
2022-03-18 11 fredag
2022-03-19 11 lördag Träningstävling fält
2022-03-20 11 söndag
2022-03-21 12 måndag
2022-03-22 12 tisdag LP Junior Lag 1
2022-03-23 12 onsdag
2022-03-24 12 torsdag LP Senior Lag 2
2022-03-25 12 fredag
2022-03-26 12 lördag
2022-03-27 12 söndag
2022-03-28 13 måndag
2022-03-29 13 tisdag Valfri träning Lag 2
2022-03-30 13 onsdag
2022-03-31 13 torsdag Valfri träning Lag 2
2022-04-01 13 fredag
2022-04-02 13 lördag
2022-04-03 13 söndag
2022-04-04 14 måndag
2022-04-05 14 tisdag Seriefält 1 Lag 3
2022-04-06 14 onsdag
2022-04-07 14 torsdag Seriefält 2 Lag 3
2022-04-08 14 fredag
2022-04-09 14 lördag
2022-04-10 14 söndag
2022-04-11 15 måndag
2022-04-12 15 tisdag Seriefält 3 Lag 1
2022-04-13 15 onsdag
2022-04-14 15 torsdag Valfri träning Lag 1
2022-04-15 15 fredag
2022-04-16 15 lördag Påskskjutning
2022-04-17 15 söndag
2022-04-18 16 måndag
2022-04-19 16 tisdag Valfri träning Lag 2
2022-04-20 16 onsdag
2022-04-21 16 torsdag Seriefält 4 Lag 2
2022-04-22 16 fredag
2022-04-23 16 lördag Kretsfält Edsvalla
2022-04-24 16 söndag
2022-04-25 17 måndag
2022-04-26 17 tisdag Seriefält 5 Lag 3
2022-04-27 17 onsdag
2022-04-28 17 torsdag Seriefält 6 Lag 3
2022-04-29 17 fredag
2022-04-30 17 lördag
2022-05-01 17 söndag Vårsaluten Sunne
2022-05-02 18 måndag
2022-05-03 18 tisdag Valfri träning Lag 1
2022-05-04 18 onsdag
2022-05-05 18 torsdag Valfri träning Lag 1
2022-05-06 18 fredag
2022-05-07 18 lördag
2022-05-08 18 söndag Arbetsdag JT Alla
2022-05-09 19 måndag
2022-05-10 19 tisdag Arbetsdag JT Alla
2022-05-11 19 onsdag
2022-05-12 19 torsdag Arbetsdag JT Alla
2022-05-13 19 fredag Arbetsdag JT Alla
2022-05-14 19 lördag Jösseträffen Alla
2022-05-15 19 söndag
2022-05-16 20 måndag
2022-05-17 20 tisdag Serieprecision 1 Lag 2
2022-05-18 20 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2022-05-19 20 torsdag Serieprecision 2 Lag 2
2022-05-20 20 fredag
2022-05-21 20 lördag Klubbfajten Prec Årjäng
2022-05-22 20 söndag Klubbfajten Fält Årjäng
2022-05-23 21 måndag
2022-05-24 21 tisdag Serieprecision 3 Lag 3
2022-05-25 21 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2022-05-26 21 torsdag Valfri träning Lag 3
2022-05-27 21 fredag
2022-05-28 21 lördag Klubbfajten prec Årjäng
2022-05-29 21 söndag Klubbfajten fält Årjäng
2022-05-30 22 måndag
2022-05-31 22 tisdag Serieprecision 4 Lag 1
2022-06-01 22 onsdag Arbetsdag JK
2022-06-02 22 torsdag Arbetsdag JK
2022-06-03 22 fredag Arbetsdag JK
2022-06-04 22 lördag Jössekedjan - Prec Arvika
2022-06-05 22 söndag
2022-06-06 23 måndag
2022-06-07 23 tisdag Valfri träning Lag 2
2022-06-08 23 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2022-06-09 23 torsdag Serieprecision 5 Lag 2
2022-06-10 23 fredag
2022-06-11 23 lördag
2022-06-12 23 söndag Kristineträffen Prec Kristinehamn
2022-06-13 24 måndag
2022-06-14 24 tisdag KM Precision C Lag 3
2022-06-15 24 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2022-06-16 24 torsdag Serieprecision 6 Lag 3
2022-06-17 24 fredag
2022-06-18 24 lördag KM Fält C+B
2022-06-19 24 söndag
2022-06-20 25 måndag
2022-06-21 25 tisdag KM Precision B Lag 1
2022-06-22 25 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2022-06-23 25 torsdag Valfri träning Lag 1
2022-06-24 25 fredag
2022-06-25 25 lördag
2022-06-26 25 söndag
2022-06-27 26 måndag
2022-06-28 26 tisdag KM Precision A Lag 2
2022-06-29 26 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2022-06-30 26 torsdag Valfri träning Lag 2
2022-07-01 26 fredag
2022-07-02 26 lördag
2022-07-03 26 söndag
2022-07-04 27 måndag
2022-07-05 27 tisdag
2022-07-06 27 onsdag
2022-07-07 27 torsdag SM Fält Orsa
2022-07-08 27 fredag SM Fält Orsa
2022-07-09 27 lördag SM Fält Orsa
2022-07-10 27 söndag SM Fält Orsa
2022-07-11 28 måndag
2022-07-12 28 tisdag
2022-07-13 28 onsdag
2022-07-14 28 torsdag
2022-07-15 28 fredag
2022-07-16 28 lördag
2022-07-17 28 söndag
2022-07-18 29 måndag
2022-07-19 29 tisdag
2022-07-20 29 onsdag
2022-07-21 29 torsdag
2022-07-22 29 fredag
2022-07-23 29 lördag
2022-07-24 29 söndag
2022-07-25 30 måndag
2022-07-26 30 tisdag
2022-07-27 30 onsdag
2022-07-28 30 torsdag
2022-07-29 30 fredag
2022-07-30 30 lördag Guldcupen Sunne
2022-07-31 30 söndag
2022-08-01 31 måndag
2022-08-02 31 tisdag
2022-08-03 31 onsdag
2022-08-04 31 torsdag
2022-08-05 31 fredag
2022-08-06 31 lördag Trätäljasnabben Milsnabb Säffle
2022-08-07 31 söndag Trätäljaträffen Säffle
2022-08-08 32 måndag
2022-08-09 32 tisdag Valfri träning Lag 3
2022-08-10 32 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2022-08-11 32 torsdag Valfri träning /SM Prec Lag 3
2022-08-12 32 fredag SM Prec
2022-08-13 32 lördag SM Prec
2022-08-14 32 söndag SM Prec
2022-08-15 33 måndag
2022-08-16 33 tisdag APK cup 1 Lag 1
2022-08-17 33 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2022-08-18 33 torsdag KM Svartkrut Lag 1
2022-08-19 33 fredag
2022-08-20 33 lördag
2022-08-21 33 söndag
2022-08-22 34 måndag
2022-08-23 34 tisdag Valfri träning Lag 2
2022-08-24 34 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2022-08-25 34 torsdag APK cup 2 Lag 2
2022-08-26 34 fredag
2022-08-27 34 lördag KM  Fält A+R
2022-08-28 34 söndag
2022-08-29 35 måndag
2022-08-30 35 tisdag KM Standardpistol Lag 3
2022-08-31 35 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2022-09-01 35 torsdag APK cup 3 Lag 3
2022-09-02 35 fredag
2022-09-03 35 lördag
2022-09-04 35 söndag
2022-09-05 36 måndag
2022-09-06 36 tisdag KM Milsnabb Lag 1
2022-09-07 36 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2022-09-08 36 torsdag Valfri träning Lag 1
2022-09-09 36 fredag
2022-09-10 36 lördag
2022-09-11 36 söndag
2022-09-12 37 måndag
2022-09-13 37 tisdag KM Sportpistol Lag 2
2022-09-14 37 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2022-09-15 37 torsdag Valfri träning Lag 2
2022-09-16 37 fredag
2022-09-17 37 lördag
2022-09-18 37 söndag
2022-09-19 38 måndag
2022-09-20 38 tisdag Valfri träning Lag 3
2022-09-21 38 onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2022-09-22 38 torsdag Valfri träning Lag 3
2022-09-23 38 fredag
2022-09-24 38 lördag KM-magnumfält
2022-09-25 38 söndag
2022-09-26 39 måndag
2022-09-27 39 tisdag Valfri träning Lag 1
2022-09-28 39 onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2022-09-29 39 torsdag Valfri träning Lag 1
2022-09-30 39 fredag
2022-10-01 39 lördag
2022-10-02 39 söndag
2022-10-03 40 måndag
2022-10-04 40 tisdag Valfri träning Lag 2
2022-10-05 40 onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2022-10-06 40 torsdag Valfri träning Lag 2
2022-10-07 40 fredag
2022-10-08 40 lördag
2022-10-09 40 söndag
2022-10-10 41 måndag
2022-10-11 41 tisdag
2022-10-12 41 onsdag
2022-10-13 41 torsdag
2022-10-14 41 fredag
2022-10-15 41 lördag
2022-10-16 41 söndag
2022-10-17 42 måndag
2022-10-18 42 tisdag LP Junior Lag 3
2022-10-19 42 onsdag
2022-10-20 42 torsdag LP Senior Lag 3
2022-10-21 42 fredag
2022-10-22 42 lördag
2022-10-23 42 söndag
2022-10-24 43 måndag
2022-10-25 43 tisdag LP Junior Lag 1
2022-10-26 43 onsdag
2022-10-27 43 torsdag LP Senior Lag 1
2022-10-28 43 fredag
2022-10-29 43 lördag
2022-10-30 43 söndag
2022-10-31 44 måndag
2022-11-01 44 tisdag LP Junior Lag 2
2022-11-02 44 onsdag
2022-11-03 44 torsdag LP Senior Lag 2
2022-11-04 44 fredag
2022-11-05 44 lördag
2022-11-06 44 söndag Arbetsdag JD Alla
2022-11-07 45 måndag
2022-11-08 45 tisdag Arbetsdag JD Alla
2022-11-09 45 onsdag
2022-11-10 45 torsdag Arbetskväll JD Alla
2022-11-11 45 fredag Arbetskväll JD Alla
2022-11-12 45 lördag Jössedubbeln Arvika
2022-11-13 45 söndag
2022-11-14 46 måndag
2022-11-15 46 tisdag LP Junior Lag 1
2022-11-16 46 onsdag
2022-11-17 46 torsdag LP Senior Lag 1
2022-11-18 46 fredag
2022-11-19 46 lördag Sannaosta Karlstad
2022-11-20 46 söndag
2022-11-21 47 måndag
2022-11-22 47 tisdag LP Junior Lag 2
2022-11-23 47 onsdag
2022-11-24 47 torsdag LP Senior Lag 2
2022-11-25 47 fredag
2022-11-26 47 lördag
2022-11-27 47 söndag
2022-11-28 48 måndag
2022-11-29 48 tisdag LP Junior Lag 3
2022-11-30 48 onsdag
2022-12-01 48 torsdag LP Senior Lag 3
2022-12-02 48 fredag  
2022-12-03 48 lördag
2022-12-04 48 söndag
2022-12-05 49 måndag
2022-12-06 49 tisdag LP Junior Lag 1
2022-12-07 49 onsdag
2022-12-08 49 torsdag LP Senior Lag 1
2022-12-09 49 fredag
2022-12-10 49 lördag
2022-12-11 49 söndag
2022-12-12 50 måndag
2022-12-13 50 tisdag LP Junior Lag 2
2022-12-14 50 onsdag
2022-12-15 50 torsdag LP Senior Lag 2
2022-12-16 50 fredag
2022-12-17 50 lördag
2022-12-18 50 söndag
2022-12-19 51 måndag
2022-12-20 51 tisdag LP Junior Lag 3
2022-12-21 51 onsdag
2022-12-22 51 torsdag
2022-12-23 51 fredag
2022-12-24 51 lördag
2022-12-25 51 söndag
2022-12-26 52 måndag
2022-12-27 52 tisdag
2022-12-28 52 onsdag
2022-12-29 52 torsdag
2022-12-30 52 fredag
2022-12-31 52 lördag