Datum Vecka Veckodag Aktivitet Arbetslag
2023-01-01 52 Söndag
2023-01-02 1 Måndag
2023-01-03 1 Tisdag
2023-01-04 1 Onsdag
2023-01-05 1 Torsdag
2023-01-06 1 Fredag
2023-01-07 1 Lördag
2023-01-08 1 Söndag
2023-01-09 2 Måndag
2023-01-10 2 Tisdag
2023-01-11 2 Onsdag
2023-01-12 2 Torsdag
2023-01-13 2 Fredag
2023-01-14 2 Lördag Träningstävling fält
2023-01-15 2 Söndag
2023-01-16 2 Måndag
2023-01-17 3 Tisdag
2023-01-18 3 Onsdag
2023-01-19 3 Torsdag
2023-01-20 3 Fredag
2023-01-21 3 Lördag
2023-01-22 3 Söndag
2023-01-23 3 Måndag
2023-01-24 4 Tisdag
2023-01-25 4 Onsdag
2023-01-26 4 Torsdag
2023-01-27 4 Fredag
2023-01-28 4 Lördag
2023-01-29 4 Söndag
2023-01-30 4 Måndag
2023-01-31 5 Tisdag LP Junior
2023-02-01 5 Onsdag
2023-02-02 5 Torsdag LP Senior
2023-02-03 5 Fredag
2023-02-04 5 Lördag
2023-02-05 5 Söndag
2023-02-06 5 Måndag
2023-02-07 6 Tisdag LP Junior
2023-02-08 6 Onsdag
2023-02-09 6 Torsdag LP Senior
2023-02-10 6 Fredag
2023-02-11 6 Lördag Träningstävling fält
2023-02-12 6 Söndag
2023-02-13 6 Måndag
2023-02-14 7 Tisdag LP Junior Lag 3
2023-02-15 7 Onsdag
2023-02-16 7 Torsdag LP Senior Lag 3
2023-02-17 7 Fredag
2023-02-18 7 Lördag
2023-02-19 7 Söndag
2023-02-20 7 Måndag
2023-02-21 8 Tisdag LP Junior Lag 1
2023-02-22 8 Onsdag
2023-02-23 8 Torsdag LP Senior Lag 1
2023-02-24 8 Fredag
2023-02-25 8 Lördag
2023-02-26 8 Söndag
2023-02-27 8 Måndag
2023-02-28 9 Tisdag LP Junior Lag 2
2023-03-01 9 Onsdag
2023-03-02 9 Torsdag LP Senior Lag 2
2023-03-03 9 Fredag
2023-03-04 9 Lördag
2023-03-05 9 Söndag
2023-03-06 9 Måndag
2023-03-07 10 Tisdag LP Junior Lag 3
2023-03-08 10 Onsdag
2023-03-09 10 Torsdag LP Senior Lag 3
2023-03-10 10 Fredag
2023-03-11 10 Lördag Träningstävling fält
2023-03-12 10 Söndag
2023-03-13 10 Måndag
2023-03-14 11 Tisdag LP Junior Lag 1
2023-03-15 11 Onsdag
2023-03-16 11 Torsdag Årsmöte
2023-03-17 11 Fredag
2023-03-18 11 Lördag
2023-03-19 11 Söndag
2023-03-20 11 Måndag
2023-03-21 12 Tisdag LP Junior Lag 2
2023-03-22 12 Onsdag
2023-03-23 12 Torsdag LP Senior Lag 2
2023-03-24 12 Fredag
2023-03-25 12 Lördag
2023-03-26 12 Söndag
2023-03-27 12 Måndag
2023-03-28 13 Tisdag Träning fät Lag 3
2023-03-29 13 Onsdag
2023-03-30 13 Torsdag Valfri träning Lag 3
2023-03-31 13 Fredag
2023-04-01 13 Lördag
2023-04-02 13 Söndag
2023-04-03 13 Måndag
2023-04-04 14 Tisdag Seriefält 1 Lag 1
2023-04-05 14 Onsdag
2023-04-06 14 Torsdag Valfri träning Lag 1
2023-04-07 14 Fredag
2023-04-08 14 Lördag Påskskjutning
2023-04-09 14 Söndag
2023-04-10 14 Måndag
2023-04-11 15 Tisdag Seriefält 2 Lag 2
2023-04-12 15 Onsdag
2023-04-13 15 Torsdag Seriefält 3 Lag 2
2023-04-14 15 Fredag
2023-04-15 15 Lördag
2023-04-16 15 Söndag
2023-04-17 15 Måndag
2023-04-18 16 Tisdag Polisen 10-15 / Seriefält 4 Lag 3
2023-04-19 16 Onsdag
2023-04-20 16 Torsdag Seriefält 5 Lag 3
2023-04-21 16 Fredag
2023-04-22 16 Lördag Kretsfält Edsvalla
2023-04-23 16 Söndag
2023-04-24 16 Måndag
2023-04-25 17 Tisdag Träning fält Lag 1
2023-04-26 17 Onsdag
2023-04-27 17 Torsdag Seriefält 6 Lag 1
2023-04-28 17 Fredag
2023-04-29 17 Lördag
2023-04-30 17 Söndag
2023-05-01 17 Måndag Vårsaluten Sunna
2023-05-02 18 Tisdag Valfri träning Lag 2
2023-05-03 18 Onsdag
2023-05-04 18 Torsdag Träning fält Lag 2
2023-05-05 18 Fredag
2023-05-06 18 Lördag Normadag?
2023-05-07 18 Söndag Arbetsdag JT
2023-05-08 18 Måndag
2023-05-09 19 Tisdag Arbetsdag JT Alla
2023-05-10 19 Onsdag
2023-05-11 19 Torsdag Arbetsdag JT Alla
2023-05-12 19 Fredag Arbetsdag JT Alla
2023-05-13 19 Lördag Jösseträffen Alla
2023-05-14 19 Söndag
2023-05-15 19 Måndag
2023-05-16 20 Tisdag Serieprecision 1 Lag 3
2023-05-17 20 Onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2023-05-18 20 Torsdag Träning precision Lag 3
2023-05-19 20 Fredag
2023-05-20 20 Lördag
2023-05-21 20 Söndag
2023-05-22 20 Måndag
2023-05-23 21 Tisdag Serieprecision 2 Lag 1
2023-05-24 21 Onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2023-05-25 21 Torsdag Serieprecision 3 Lag 1
2023-05-26 21 Fredag
2023-05-27 21 Lördag Klubbfajten fält Årjäng
2023-05-28 21 Söndag
2023-05-29 21 Måndag
2023-05-30 22 Tisdag Serieprecision 4 Lag 2
2023-05-31 22 Onsdag Arbetsdag JK
2023-06-01 22 Torsdag Arbetsdag JK
2023-06-02 22 Fredag Arbetsdag JK
2023-06-03 22 Lördag Jössekedjan - Prec Arvika
2023-06-04 22 Söndag
2023-06-05 22 Måndag
2023-06-06 23 Tisdag Valfri träning Lag 3
2023-06-07 23 Onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2023-06-08 23 Torsdag Polisen 8-16 / Serieprecision 5 Lag 3
2023-06-09 23 Fredag Polisen 8:30-16:00
2023-06-10 23 Lördag
2023-06-11 23 Söndag Kristineträffen Prec Kristinehamn
2023-06-12 23 Måndag
2023-06-13 24 Tisdag KM Precision C Lag 1
2023-06-14 24 Onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2023-06-15 24 Torsdag Serieprecision 6 Lag 1
2023-06-16 24 Fredag
2023-06-17 24 Lördag KM Fält C+B
2023-06-18 24 Söndag
2023-06-19 24 Måndag
2023-06-20 25 Tisdag KM Precision B Lag 2
2023-06-21 25 Onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2023-06-22 25 Torsdag Valfri träning Lag 2
2023-06-23 25 Fredag
2023-06-24 25 Lördag
2023-06-25 25 Söndag
2023-06-26 25 Måndag
2023-06-27 26 Tisdag KM Precision A Lag 2
2023-06-28 26 Onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2023-06-29 26 Torsdag Valfri träning Lag 2
2023-06-30 26 Fredag
2023-07-01 26 Lördag
2023-07-02 26 Söndag
2023-07-03 26 Måndag
2023-07-04 27 Tisdag Tränging precision Lag 3
2023-07-05 27 Onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2023-07-06 27 Torsdag Valfri träning Lag 3
2023-07-07 27 Fredag
2023-07-08 27 Lördag
2023-07-09 27 Söndag
2023-07-10 27 Måndag
2023-07-11 28 Tisdag
2023-07-12 28 Onsdag
2023-07-13 28 Torsdag
2023-07-14 28 Fredag
2023-07-15 28 Lördag
2023-07-16 28 Söndag
2023-07-17 28 Måndag
2023-07-18 29 Tisdag
2023-07-19 29 Onsdag
2023-07-20 29 Torsdag
2023-07-21 29 Fredag
2023-07-22 29 Lördag
2023-07-23 29 Söndag
2023-07-24 29 Måndag
2023-07-25 30 Tisdag
2023-07-26 30 Onsdag
2023-07-27 30 Torsdag
2023-07-28 30 Fredag
2023-07-29 30 Lördag Guldcupen Sunne
2023-07-30 30 Söndag
2023-07-31 30 Måndag
2023-08-01 31 Tisdag
2023-08-02 31 Onsdag
2023-08-03 31 Torsdag
2023-08-04 31 Fredag
2023-08-05 31 Lördag
2023-08-06 31 Söndag
2023-08-07 31 Måndag
2023-08-08 32 Tisdag Valfri träning /SM  Lag 1
2023-08-09 32 Onsdag Nybörjarskytte /SM Lag 1
2023-08-10 32 Torsdag Standardpistol /SM  Lag 1
2023-08-11 32 Fredag SM
2023-08-12 32 Lördag SM
2023-08-13 32 Söndag SM
2023-08-14 32 Måndag
2023-08-15 33 Tisdag APK cup 1 Lag 2
2023-08-16 33 Onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2023-08-17 33 Torsdag KM Svartkrut Lag 2
2023-08-18 33 Fredag
2023-08-19 33 Lördag
2023-08-20 33 Söndag
2023-08-21 33 Måndag
2023-08-22 34 Tisdag Träning milsnabb Lag 3
2023-08-23 34 Onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2023-08-24 34 Torsdag APK cup 2 Lag 3
2023-08-25 34 Fredag
2023-08-26 34 Lördag KM  Fält A+R
2023-08-27 34 Söndag
2023-08-28 34 Måndag
2023-08-29 35 Tisdag KM Standardpistol Lag 1
2023-08-30 35 Onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2023-08-31 35 Torsdag APK cup 3 Lag 1
2023-09-01 35 Fredag
2023-09-02 35 Lördag
2023-09-03 35 Söndag
2023-09-04 35 Måndag
2023-09-05 36 Tisdag KM Milsnabb Lag 2
2023-09-06 36 Onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2023-09-07 36 Torsdag Träning sportpistol Lag 2
2023-09-08 36 Fredag
2023-09-09 36 Lördag
2023-09-10 36 Söndag
2023-09-11 36 Måndag
2023-09-12 37 Tisdag KM Sportpistol Lag 3
2023-09-13 37 Onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2023-09-14 37 Torsdag Valfri träning Lag 3
2023-09-15 37 Fredag
2023-09-16 37 Lördag
2023-09-17 37 Söndag
2023-09-18 37 Måndag
2023-09-19 38 Tisdag Träning milsnabb Lag 1
2023-09-20 38 Onsdag Nybörjarskytte Lag 1
2023-09-21 38 Torsdag Valfri träning Lag 1
2023-09-22 38 Fredag
2023-09-23 38 Lördag KM-magnumfält
2023-09-24 38 Söndag
2023-09-25 38 Måndag
2023-09-26 39 Tisdag Valfri träning Lag 2
2023-09-27 39 Onsdag Nybörjarskytte Lag 2
2023-09-28 39 Torsdag Valfri träning Lag 2
2023-09-29 39 Fredag
2023-09-30 39 Lördag
2023-10-01 39 Söndag
2023-10-02 39 Måndag
2023-10-03 40 Tisdag Valfri träning Lag 3
2023-10-04 40 Onsdag Nybörjarskytte Lag 3
2023-10-05 40 Torsdag Valfri träning Lag 3
2023-10-06 40 Fredag
2023-10-07 40 Lördag
2023-10-08 40 Söndag
2023-10-09 40 Måndag
2023-10-10 41 Tisdag
2023-10-11 41 Onsdag
2023-10-12 41 Torsdag
2023-10-13 41 Fredag
2023-10-14 41 Lördag
2023-10-15 41 Söndag
2023-10-16 41 Måndag
2023-10-17 42 Tisdag LP Junior Lag 3
2023-10-18 42 Onsdag
2023-10-19 42 Torsdag LP Senior Lag 3
2023-10-20 42 Fredag
2023-10-21 42 Lördag
2023-10-22 42 Söndag
2023-10-23 42 Måndag
2023-10-24 43 Tisdag LP Junior Lag 1
2023-10-25 43 Onsdag
2023-10-26 43 Torsdag LP Senior Lag 1
2023-10-27 43 Fredag
2023-10-28 43 Lördag
2023-10-29 43 Söndag
2023-10-30 43 Måndag
2023-10-31 44 Tisdag LP Junior Lag 2
2023-11-01 44 Onsdag
2023-11-02 44 Torsdag LP Senior Lag 2
2023-11-03 44 Fredag
2023-11-04 44 Lördag
2023-11-05 44 Söndag Arbetsdag JD Alla
2023-11-06 44 Måndag
2023-11-07 45 Tisdag Arbetsdag JD Alla
2023-11-08 45 Onsdag
2023-11-09 45 Torsdag Arbetskväll JD Alla
2023-11-10 45 Fredag Arbetskväll JD Alla
2023-11-11 45 Lördag Jössedubbeln Arvika
2023-11-12 45 Söndag
2023-11-13 45 Måndag
2023-11-14 46 Tisdag LP Junior Lag 1
2023-11-15 46 Onsdag
2023-11-16 46 Torsdag LP Senior Lag 1
2023-11-17 46 Fredag
2023-11-18 46 Lördag
2023-11-19 46 Söndag
2023-11-20 46 Måndag
2023-11-21 47 Tisdag LP Junior Lag 2
2023-11-22 47 Onsdag
2023-11-23 47 Torsdag LP Senior Lag 2
2023-11-24 47 Fredag
2023-11-25 47 Lördag Sannaosta Karlstad
2023-11-26 47 Söndag
2023-11-27 47 Måndag
2023-11-28 48 Tisdag LP Junior Lag 3
2023-11-29 48 Onsdag
2023-11-30 48 Torsdag LP Senior Lag 3
2023-12-01 48 Fredag  
2023-12-02 48 Lördag
2023-12-03 48 Söndag
2023-12-04 48 Måndag
2023-12-05 49 Tisdag LP Junior Lag 1
2023-12-06 49 Onsdag
2023-12-07 49 Torsdag LP Senior Lag 1
2023-12-08 49 Fredag
2023-12-09 49 Lördag
2023-12-10 49 Söndag
2023-12-11 49 Måndag
2023-12-12 50 Tisdag LP Junior Lag 2
2023-12-13 50 Onsdag
2023-12-14 50 Torsdag LP Senior Lag 2
2023-12-15 50 Fredag
2023-12-16 50 Lördag
2023-12-17 50 Söndag
2023-12-18 50 Måndag
2023-12-19 51 Tisdag LP Junior Lag 3
2023-12-20 51 Onsdag
2023-12-21 51 Torsdag
2023-12-22 51 Fredag
2023-12-23 51 Lördag
2023-12-24 51 Söndag
2023-12-25 51 Måndag
2023-12-26 52 Tisdag
2023-12-27 52 Onsdag
2023-12-28 52 Torsdag
2023-12-29 52 Fredag
2023-12-30 52 Lördag
2023-12-31 52 Söndag